izmir işletme rehberi, İzmir Firma Rehberi

İzmir Sürücü Kursu

Abdi İpekçi Caddesi Birlik Mahallesi No:1 Bornova/İzmir
Tel: (232) 467-0040
Üye
İzmir Sürücü Kursu


Yetkili Adı
:
Adres
: Abdi İpekçi Caddesi Birlik Mahallesi No:1
Şehir/İlçe
:

İzmir / Bornova

Telefon
: (232) 467-0040
Cep Tel
:
Faks
:
Sektörler
: Sürücü Kursları
Email
: info@ozelizmirsurucukursu.com
Web
: www.ozelizmirsurucukursu.com
Facebook
:
 
 
 
 
 
Puan: 0 /5)
(0 kez oylandı.)
Özel mesaj Özel mesaj
Bu firma toplamda 3461 kez ziyaret edildi.
Hakkımızda

 Özel İzmir Sürücü Kursu 20 yılı aşan eğitim hizmeti boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın heyecanını ilk günkü gibi duymaktadır. Kurulduğu günden itibaren sürücü eğitimini uzman kadrosu ve bilgi birikimi en yüksek düzeyde olan çalışanlarıyla siz değerli sürücü adayları ile paylaşan İzmir Sürücü Kursu; tüm sürücü belgesi sınıflarında en üst düzey hizmet vermeye devam etmektedir.

 

      Ayrıca şehir içi, şehir dışı özel direksiyon derslerinin yanı sıra simülatör eğitimi ile de teknolojiyi tüm kursiyerlerin faydalanabileceği bir noktaya getirmiştir. Teorik derslerimizde eğitim veren deneyimli eğitmenlerimizin başarısı dudak uçuklatacak seviyede olduğu gibi, direksiyon eğitimi veren usta öğreticilerimizin titizliği başarı grafiğimizi hep daha yukarıya çekmektedir.

      Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde sektörde hak ettiği yeri çok kısa sürede alarak, tanınmış ve vazgeçilmeyen bir kurum olmayı başarmıştır. Kurumumuzun değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, üstün bilgi aktarımı ve uygun fiyatlar olmuştur.

      Eğitimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibi ile çalışan İzmir Sürücü Kursu gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir

Facebook Yorumları