izmir işletme rehberi, İzmir Firma Rehberi
İzmir Bayraklı'da trafik kazası 20/04/2017

İzmir Bayraklı'da trafik kazası

İzmir'in Bozyaka semtinde oturan Özay Özdemir, yanına eşi Emine Özdemir, kızı Duygu Özdemir ve oğlu Yiğit Özdemir'i de alarak

Adsense kodu buraya gelecek

İzmir'in Bozyaka semtinde oturan Özay Özdemir, yanına eşi Emine Özdemir, kızı Duygu Özdemir ve oğlu Yiğit Özdemir'i de alarak, Menemen İlçesi'ndeki yakınları ile buluşup, piknik gerçekleştirme üzere yönetimindeki 10 ZT 488 plakalı otomobille yola çıktı.
 
Altınyol Bayraklı girişinde tespit edilen kavşağa süratli girdiği belirti edilen Özay Özdemir, direksiyon denetimini yitirdiği otomobili ile yol kenarında tespit edilen beton bariyere çarptı.
 
Otomobil ters yöne dönüp durdu. Ön yönü büyük hasar gören ve hava yastığı açılan vasıtada tespit edilen Emine Özdemir ile kızı Duygu Özdemir yaralanırken, sürücü Özay Özdemir ve oğlu Yiğit Özdemir kazayı yara almadan atlattı.
 
Kazayı görenler doğrulusunda otomobilden çıkartılan anne ve kızı, ambulans gelene kadar yol kenarında yere yatırılıp bekletildi. Yiğit Özdemir, annesi ve ablasının yüzüne güneş gelmemesi amacıyla montuyla gölge yaptı. Anne ve kızı, hadise yerine gelen ambulanslarla Ege Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırılıp tedaviye alındı.
 
Özay Özdemir, kazanın nasıl olduğunu anlayamadığını belirtirken, "Pikniğe gitmek amacıyla yola çıktık. Viraja girerken, beton bariyere çarptım. Daha sonra  otomobil yine yola girdi.
 
Nasıl olduğunu bir türlü anlayamadım. Allahtan kimseye çok bir şey olmadı. Verilmiş sadakamız varmış" dedi.
 

Bu haber 1118 kez okundu.
Egeden Haberler Kategorisindeki Son Haberler
  1. 1. Elektrik Ustası Feci Kaza Kurbanı (1029 kez okundu.) - 20/04/2017
  2. 2. İzmir Bayraklı'da trafik kazası (1119 kez okundu.) - 20/04/2017
Facebook Yorumları